РУС | УКР

Якісні товари по каталогам з Америки і Європи - Otto, Apart, 6pm, H&M, Victoria Secret.

Adidas

Adidas
  • Сервісний збір: 30%
  • Возврата и обмена нет
www.adidas.de/

Adidas – популярний бренд спортивного одягу та взуття.

Умови замовлення в інтернет-магазині Adidas:Ваша ціна = ціна сайту + 30% сервісний збір.

- Мінімальна вартість артикулу 5 євро
- Без шиппінгу (сплати вартості доставки по Німеччині)
- Без сплати за вагу при замовленні негабаритних товарів (одягу, взуття, біжутерії)

Після оформлення замовлення необхідна передоплата 50%.

При замовленні габаритних товарів (домашній текстиль, сумки, побутові товари, іграшки, меблі та ін.) діє доплата за вагу – 5 євро/кг. Сплачується після прибуття замовлення в Україну.

Як зробити замовлення на офіційному сайті Adidas:Щоб купити спортивний одяг та взуття на офіційному сайті Adidas в Україні за допомогою сервісу Eurocat необхідно заповнити бланк замовлення, де треба вказати посилання на товар, назву, розмір, колір, ціну та ваші контактні дані. Артикул розташований в адресному рядку та складається з двох букв та чотирьох цифр. Щоб подивитися таблицю розмірів, натисність на напис 'Grobentabelle'. Поле ‘Колір’ ви можете заповнити українською мовою або поставити ‘0’.

Про бренд AdidasБренд Adidas виник у 1948 році, проте історія компанії почалася набагато раніше. У 1920 році родина Дасслер вирішила заснувати невеликий сімейний бізнес – майстерню з пошиву взуття. Спочатку вони займалися виготовленням спальних капців, матеріалами для яких були зписана військова форма та автомобільні покришки.
У 1925 році Адольф, молодший з братів Дасслер, зшив перші футбольні бутси з шипами – саме ця продукція принесла компанії всесвітню популярність. Вже в 1928 році на олімпіаді в Амстердамі спортсмени виступали в «шиповках» компанії «Взуттєва фабрика братів Дасслер».
Восени 1948 року між братами Дасслер сталася сварка, тому вони розділили сімейний бізнес на дві частини – одна тепер належала Рудольфу Дасслеру, яка згодом стала концерном Puma, а інша – Адольфу Дасслеру. Свою компанію Адольф від самого початку назвав 'Addas', як абревіатуру від своїх імені та прізвища. Надалі бренд був перейменований в Adidas.

Асортимент AdidasНа офіційному сайті adidas.de ви зможете купити спортивний одяг та взуття для чоловіків, жінок та дітей. Зверніть увагу, що на кожен товар є відгуки та рейтинг, які допоможуть вам зробити правильний вибір.

Приємних покупок!

Вас також зацікавлять магазини:
- Decathlon
- Jack Wolfskin
- Sports Direct

Відправити