РУС | УКР

Якісні товари по каталогам з Америки і Європи - Otto, Apart, 6pm, H&M, Victoria Secret.

Baby Butt

baby butt купить для детей на Украине
  • Сервісний збір: 20%
  • Возврат/обмен возможен.
www.BABY BUTT.de
BABY BUTT - Пропонує високоякісний одяг та текстиль для дітей грудного віку та малюків.

При переході за посиланням вище ви потрапите до дитячого розділу інтернет-магазину Erwin Mueller. Для того, щоб переглянути всі товари Baby Butt переходьте за цим посиланням.

У перші місяці життя більшу частину часу ваш малюк буде проводити у ліжечку. Тому дуже важливо створити комфортні умови у дитячій кімнаті та подбати про безпечне та м’яке місце для сну. Міцний дитячий сон – це запорука здоров’я дитини. В інтернет-магазині Baby But ви зможете придбати все необхідне для облаштування дитячого ліжка за дуже доступними цінами. Тут ви зможете купити матраци, подушки, ковдри, постільну білизну, флісові пледи, балдахіни та м’які бортики для ліжка.

Постільна білизна представлена у розділі 'Bettwasche'. Дитячий комплект постільної білизни з бавовни з яскравим малюнком ви зможете купити за 17 євро. Барвисті комплекти для хлопчиків та дівчаток: з улюбленими героями персонажами мульфільмів, тваринами та іншими дитячими сюжетами. Тут ви також зможете обрати шифонові балдахіни, тримачі для балдахінів та м’які бортики для дитячого ліжка.

Подушки, матраци та ковдри представлені у наступному розділі, який має назву 'Bettwarren'. Подушки з наповнювачем з гусячого пера та пуху від 20 євро, комплекти подушка та матрац від 13 євро. М’які та теплі флісові пледи та конверти ви зможете обрати у розділі 'Einstag- & Kusheldecken'.

Купити якісний та довговічний одяг для новонароджених ви зможете саме в Baby Butt. Тут великий асортимент конвертів, бодиків, штанців, кофтинок, костюмів та чоловічків. Весь одяг переважно з бавовняного трикотажу та за доступними цінами. Наприклад, комплект з двох чоловічків для малюка коштує 17 євро, а комплект з двох бодиків – 10 євро. Для купання малюка в інтернет-магазині Baby Butt ви зможете купити яскраві рушники з капюшоном всього за 7 євро.

Про всі новинки та розпродажі дізнавайтеся в наших групах у соціальних мережах: Facebook, Вконтакте, Google+ та Twitter.

Приємних покупок!

Вас також зацікавлять каталоги:
- Baby Walz
- Childrensplace
- Crazy8
- Gymboree
- Jako-o
- Kinderbutt
- My Toys
- Vertbaudet

Відправити