РУС | УКР

Якісні товари по каталогам з Америки і Європи - Otto, Apart, 6pm, H&M, Victoria Secret.

Baur

baur
  • Сервісний збір: 10%
  • Повернення/обмін можливі
www.baur.deBaur - каталог для всієї родини. Відмітна особливість - є розміри для високих і невисоких. У ньому Ви знайдете величезну кількість пропозицій одягу, взуття, домашнього текстилю, предметів домашнього інтер'єру, спортивного одягу.

Умови замовлення в інтернет-магазині BAUR:Ваша ціна = ціна сайту + 10% сервісний збір

- Без шипінгу (оплати вартості доставки по Німеччині)
- Без оплати за вагу при замовленні одягу, взуття та аксесуарів
- Мінімальна вартість артикулу 5 євро
- Після підтвердження замовлення необхідна передоплата 10%

Всі артикули, ціна яких перевищує 100 євро, проходять перевірку якості, відповідності замовленого клієнтом забарвлення, контрольний обмір при надходженні на склад. Всі дані повідомляються замовнику перед відправкою в Україну. Ви отримуєте можливість замовляти одяг, взуття та аксесуари і не побоюватися невідповідності розмірів. Про це Вам потрібно зробити заяву при замовленні.

Як зробити замовлення в інтернет-магазині Baur:Щоб замовити товар в німецькому інтернет-магазині Baur за допомогою сервісу Eurocat, необхідно заповнити бланк замовлення, де треба вказати посилання на товар, назву, розмір, колір, ціну та ваші контактні дані. Номер артикулу знаходиться під зображеннями товару (наприклад, 'Art.-Nr.: 8601336297').

Якщо у Вас виникли складності при оформленні замовлення, зв'яжіться з нами зручним для Вас способом.

Про каталог BaurІсторія каталогу Baur почалася у 1927 році. Засновник Фрідріх Баур (Friedrich Baur), який проживав у місті Бургкунштадт, одним з перших придумав пересилати каталоги одягу поштою. Пройшов час і сьогодні каталог BAUR став величезним інтернет-магазином, який знаходиться у десятці найбільших інтернет-магазинів одягу у Німеччині.

З 1997 року каталог Baur належить концерну ОТТО Group.

Високі стандарти якості, постійне оновлення асортименту, акцент на актулаьні модні тенденції – ключові фактори успіху для Baur.

У каталозі Baur ви знайдете не тільки добре відомі марки (s.Oliver, Tamaris, City Walk та ін.), але і ряд своїх ексклюзивних брендів - Aniston, Cheer, Corley та Vivance.

Асортимент каталогу доволі різноманітний: жіночий, чоловічий та дитячий одяг та взуття; ювелірні вироби; меблі; домашній текстиль; побутова техніка – весь асортимент магазину Baur не перерахувати.

Одяг у каталозі Baur орієнтований на людей різного віку. Тільки в цьому каталозі ви знайдете такий великий вибір одягу для людей віком від 40 до 55 років.

Приємних покупок!

Вас також зацікавлять каталоги:
- Amazon.de
- Bader
- Bonprix
- Heine
- OTTO
- Schwab
- Zalando

Відправити