РУС | УКР

Якісні товари по каталогам з Америки і Європи - Otto, Apart, 6pm, H&M, Victoria Secret.

Baur

baur
  • Сервісний збір: 10%
  • Повернення/обмін можливі
www.baur.deBaur - каталог для всієї родини. Відмітна особливість - є розміри для високих і невисоких. У ньому Ви знайдете величезну кількість пропозицій одягу, взуття, домашнього текстилю, предметів домашнього інтер'єру, спортивного одягу.

З 1997 року каталог Baur належить сімейству каталогів концерна ОТТО. Історія каталогу Baur почалася у 1927 році. Засновник Фрідріх Баур (Friedrich Baur), який проживав у місті Бургкунштадт, одним з перших придумав пересилати каталоги одягу поштою. Пройшов час і сьогодні каталог BAUR став величезним інтернет-магазином, який знаходиться у десятці найбільших інтернет-магазинів одягу у Німеччині. Високі стандарти якості, постійне оновлення асортименту, акцент на актулаьні модні тенденції – ключові фактори успіху для Baur.

У каталозі Baur ви знайдете не тільки добре відомі марки (s.Oliver, Tamaris, City Walk и др.), але і ряд своїх ексклюзивних брендів - Aniston, Cheer, Corley и Vivance.

Асортимент каталогу доволі різноманітний. Жіночий, чоловічий та дитячий одяг та взуття; ювелірні вироби; меблі; домашній текстиль; побутова техніка – весь асортимент магазину Baur не перерахувати.

Одяг у каталозі Baur орієнтований на людей різного віку. Тільки в цьому каталозі ви знайдете такий великий вибір одягу для людей віком від 40-55 років.

Особливість магазину Baur – це велика увага до сімейних цінностей, тому тут ви знайдете велизну кількість товарів та одягу для дому.

Ціни у каталозі Baur залежать від виробника. Наприклад, ціна жіночих туфель Tamaris 29,00 євро, а на півчобітки Calvin Klein – 120 євро. Чоловічу зимову куртку у магазині Baur ви зможете купити за 70 євро. Ціни на дитячий одяг невисокі. Наприклад, леггінси Buffalo коштують всього 8,50 євро.

Про всі акції та розпродажі у каталозі Baur дізнавайтеся на наших сторінках у соціальних мережах: Вконтакте, Facebook, Google+, Twitter.

Якщо вам до душі класична мода і ви любите створювати затишок у домі, то ви точно знайдете у каталозі Baur все, що для цього потрібно.

Приємних покупок!

Вас також зацікавлять каталоги:
- OTTO
- Schwab

Відправити