РУС | УКР

Якісні товари по каталогам з Америки і Європи - Otto, Apart, 6pm, H&M, Victoria Secret.

Bershka

Bershka
  • Сервісний збір: 30%
  • Возврата/обмена нет.
www.bershka.com
Відома марка Bershka - молодіжний дизайн з урахуванням найактуальніших трендів.

Як зробити замовлення в інтернет-магазині Bershka?При замовленні вибирайте країну Німеччина.

Щоб купити одяг, взуття та аксесуари Bershka в Україні за допомогою сервісу Eurocat, вам необхідно заповнити бланк замовлення, де треба вказати посилання на товар, назву, розмір, колір, ціну та ваші контактні дані. Артикул розташований в описі товару та починається словом ‘Art.-Nr.’. Щоб подивитися таблицю розмірів, натисніть на напис 'Grossentabellen'. Після підтвердження замовлення необхідно внести передоплату 50%.

Мінімальна ціна одного артикулу при замовленні становить 5 євро. Якщо ціна буде менше цієї суми, то цей артикул прийде за ціною 5 євро + 30% (сервісний збір Bershka).

При замовленні габаритних товарів (домашній текстиль, сумки, побутові товари, іграшки, меблі та ін.) діє доплата за вагу – 5 євро/кг.

Про бренд BershkaБренд Bershka був створений у 1998 році в Іспанії. Компанія займається дизайном, виробництвом, дистрибуцією та продажем одягу Bershka по всьому світу. Щоб слідувати останнім модним тенденціям та в будь-який момент адаптуватися до змін у смаках споживачів, менеджмент Bershka використовує гнучку бізнес-модель, яка дозволяє створювати та запускати у продаж нові моделі одягу у найкоротші сроки.

Моделі для кожного сезону розроблюються творчою групою Bershka, яка складається з 60 професіоналів. Вони постійно оцінюють потреби та побажання споживачів. При створення нової колекції вони враховують інформацію, отриману від персоналу магазинів, та побажання, зауваження клієнтів Bershka.

Асортимент BershkaПокупці одягу Bershka – це молоді люди, які люблять пригоди, слідкують за останніми модними тенденціями, цікавляться музикою, соціальними мережами та новими технологіями. Для жінок Bershka пропонує дві лінії одягу: Bershka та BSK. Лінія одягу Bershka - це широкий асортимент джинсової, вечірньої та спортивної моди, і навіть останні моделі одягу з подіумів. BSK – лінія молодіжного одягу, яка завжди направлена на потреби та смаки саме цієї групи у даний момент. Чоловічий одяг Bershka – це великий вибір повсякденних та спортивних моделей. Крім одягу, Bershka пропонує стильні аксесуари та взуття.

Приємних покупок!

Вас также заинтересуют магазины:
- C&A
- H&M
- Marc O’Polo
- Massimo Dutti
- Next
- Tommy Hilfiger

Відправити