РУС | УКР

Якісні товари по каталогам з Америки і Європи - Otto, Apart, 6pm, H&M, Victoria Secret.

CROCS

CROCS
  • Сервісний збір: 30%
  • Возврата и обмена нет
www.crocs.de/

CROCS - американський бренд стильного та зручного взуття для всієї сім'ї.

Умови замовлення в интернет-магазині Crocs:Ваша ціна = ціна сайту + 30% сервісний збір.

- Немає мінімальної вартості артикулу
- Без шиппінгу (сплати вартості доставки по Німеччині)
- Без сплати за вагу при замовленні негабаритних товарів (одягу, взуття, біжутерії)
- Після підтвердження замовлення необхідна передоплата 50%.

При замовленні габаритних товарів (домашній текстиль, сумки, побутові товари, іграшки, меблі та ін.) діє доплата за вагу – 5 євро/кг. Сплачується після прибуття замовлення в Україну.

Як зробити замовлення на офіційному сайті Crocs:Щоб купити жіноче, чоловіче та дитяче взуття Crocs на офіційному сайті в Україні за допомогою сервісу Eurocat необхідно заповнити бланк замовлення, де треба вказати посилання на товар, назву, розмір, колір, ціну та ваші контактні дані. Артикул розташований під зображеннями товару та починається словом 'Artikel'. Щоб подивитися таблицю розмірів, натисніть на напис 'Grobentabelle ansehen'. Назву кольору можна побачити, навівши мишкою на відповідне зображення.

Про бренд CrocsБренд Crocs створений у 2002 році. Американський підприємець Джордж Бодекер дуже любив вітрильний спорт, але не міг знайти на ринку взуття, в якому було б зручно ходити по мокрій, слизькій палубі. Одного разу до нього на палубу прийшов його друг у пляжних черевиках - клогах. Саме вони надихнули Джорджа на створення "кроксів".

Виявилося, що Джордж знайшов величезну потребу ринку саме в такому зручному та неслизькому взутті. Перші 200 пар були представлені на показі у Флориді та були швидко розпродані. Такий успіх дуже надихнув Джорджа та його партнерів і вже у 2004 році вони прийняли рішення взяти участь у Міжнарожній виставці 'Fort Lauderdale Boat Show'. Яскраві та незвичні крокси неможливо було не помітити серед гламурного, витонченого пляжного взуття. 200 пар взуття Crocs були розпродані за декілька годин.

У 2005 році компанія Crocs вийшла на міжнародний ринок. Сьогодні взуття цього бренду представлене у 125 країнах.
Взуття Crocs виготовляється з матеріалу Крослайт (Croslite) - антибактеріального полімеру, утвореного з закритих комірок з спіненою смолою природного походження.

Приємних покупок!

Вас також зацікавлять магазини:
- Augusto
- Mirapodo
- Tamaris
- Timberland
- Vamos

Відправити