РУС | УКР

Якісні товари по каталогам з Америки і Європи - Otto, Apart, 6pm, H&M, Victoria Secret.

ECCO

Для обложки Ecco
  • Сервісний збір: 30%
  • Возврата и обмена нет
de.ecco.com/de-DE

ECCO - чоловіче та жіноче взуття з натуральної шкіри. Комфорт, якість та довговічність - властивості, які має кожна пара взуття цього бренду. Переконайтеся самі!

При вході на сайт оберіть країну Німеччина (Deutschland).

Умови замовлення в інтернет-магазині Ecco:Ваша ціна = ціна сайту + 30% сервісний збір

- Без шипінгу (оплати вартості доставки по Німеччині)
- Без оплати за вагу при замовленні одягу, взуття та аксесуарів
- Мінімальна вартість артикулу 5 євро
- Після оформлення замовлення необхідна передоплата 50%

Як купити взуття Ecco:Щоб замовити доставку взуття Ecco з Німеччини в Україну за допомогою сервісу Eurocat, необхідно заповнити бланк замовлення, де треба вказати посилання на товар, назву, розмір, колір, ціну та ваші контактні дані. Щоб подивитися таблицю розмірів бренду ECCO, натисність на напис 'Grossentabelle'. Номер артикулу знаходиться у посиланні на товар (наприклад, '5642687115'). Якщо Ви не знайшли артикул товару, у полі 'Артикул' ви можете поставити 0.

Якщо у Вас виникли складності при оформленні замовлення, зв'яжіться з нами зручним для Вас способом.

Про брендІсторія компанії почалася з мрії Карла Тусбі, який завжди хотів володіти власною взуттєвою фабрикою та вести власний бізнес. Щоб знайти приміщення під фабрику у 1962 році він опублікував у газеті невелику замітку під заголовком "Хто нас хоче?". Місцеві бізнесмени та фермери з невеликого датського містечка Бредебро, у 250 км від Копенгагену, відгукнулись на оголошення та була організована зустріч, яка поклала початок новому бізнесу. Далі Карл продає все своє майно та переїзджає з Копенгагену у Бредебро. Вже за рік персонал нової взуттєвої фабрики складався з 76 чоловік. Саме так був створений всесвітньо відомий бренд ECCO.

Висока якість продукції ECCO досягається завдяки контролю кожного етапу виробництва - "від корови до черевика".

У 1991 році компанія Ecco стає головним постачальником взуття для датського королівського двору. Шкіра Ecco користується попитом не тільки у взуттєвій промисловості, але і в літакобудуванні - з цієї шкіри виготовленні сидіння приватних літаків.

ECCO - комфортне та довговічне повсякденне взуття з натуральної шкіри.

Приємних покупок!

Вас також зацікавлять магазини:
- 6pm
- Augusto
- EVITA
- Lloyd
- Mirapodo
- SchuhTempel24
- Tamaris
- Timberland
- Zappos

Відправити