РУС | УКР

(063) 616-56-88 (098) 881-14-03 Зворотній зв'язок

Якісні товари по каталогам з Америки і Європи - Otto, Apart, 6pm, H&M, Victoria Secret.

Fashionette

Cover Fashionette
  • Сервісний збір: 20%
  • Возврата и обмена нет
www.fashionette.de/

Премиіум-бутік Fashionette пропонує широкий асортимент дизайнерських сумок та аксесуарів від брендів Prada, Burberry, Michael Kors, Chloe, DKNY, Furla, Karl Lagerfeld, Gucci, Versace та інших.

Умови замовлення в інтернет-магазині Fashionette:Ваша ціна = ціна сайту + 20% сервісний збір

- Без шипінгу (оплати вартості доставки по Німеччині)
- Без оплати за вагу при замовленні одягу, взуття та аксесуарів

Після оформлення замовлення необхідна передоплата 50%.

Всі артикули, ціна яких перевищує 100 євро, проходять перевірку якості, відповідності замовленого клієнтом забарвлення, контрольний обмір при надходженні на склад. Всі дані повідомляються замовнику перед відправкою в Україну. Ви отримуєте можливість замовляти одяг, взуття та аксесуари і не побоюватися невідповідності розмірів. Про це Вам потрібно зробити заяву при замовленні.

Як зробити замовлення в інтернет-магазині Fashionette:Щоб купити дизайнерські сумки та аксесуари в інтернет-магазині Fashionette за допомогою сервісу Eurocat, необхідно заповнити бланк замовлення, де треба вказати посилання на товар, назву, розмір, колір, ціну та ваші контактні дані. При оформленні замовлення треба обов'язково вказати посилання на товар.

Для артикулів вартістю більше 100 євро ми надаємо безкоштовну послугу Контроль - перевірка артикулу на відповідність заявленим розмірам та забарвленню.

Для артикулів вартістю менше 100 євро послуга Контроль коштує 5 євро за один артикул.

Послуга Контроль надається після прибуття товару на наш склад у Німеччині.

Якщо у Вас виникли складності при оформленні замовлення, зв'яжіться з нами зручним для Вас способом.

Про магазин FashionetteІнтернет-магазин Fashionette - це ретельно підібраний асортимент, що складється з більш ніж 4000 моделей сумок, взуття та аксесуарів від визнаних модних домів, молодих талановитих дизайнерів та бажаних преміальних брендів.

Сумка - це не просто аксесуар, а річ, яка береже всі жіночі скарби та завершує образ. Покупка нової дизайнерської сумки - особливий ритуал, який виражає нашу індивідуальність та робить нас щасливішими. Інтернет-магазин Fashionette спеціально для тих, хто обожнює брендові сумки та цінує їх за відмінну якість та іноваційний дизайн.

При формуванні асортименту команда Fashionette надає великого значення якості та деталям, які роблять сумку такою особливою. З такою ж пристрастю та любов'ю підбираються симпатичні аксесуари, взуття та наручні годинники.

Інтернет-магазин Fashionette пропонує кращий вибір дизайнерських сумок та аксесуарів з останніх колекцій та затребуваної класики.

Приємних покупок!

Вас також зацікавлять магазини:
- Apart
- Augusto
- Bogner
- Breuninger
- Desigual
- Luisaviaroma
- Madeleine
- Net-a-porter
- YOOX

Відправити