РУС | УКР

Якісні товари по каталогам з Америки і Європи - Otto, Apart, 6pm, H&M, Victoria Secret.

Impressionen

Impressionen заказать
  • Сервісний збір: 10%
  • Возврат/обмен возможен.
www.impressionen.de

Impressionen - оригінальний та стильний одяг відомих виробників. Модні дрібничкі та привабливі аксесуари. Товари для дому.

Щоб зайти в інтернет-магазин Impressionen скористайтеся сайтом-анонімайзером.

Як зробити замовлення в інтернет-магазині Impressionen?Щоб замовити товар в інтернет-магазині Impressionen за допомогою сервісу Eurocat, вам необхідно заповнити бланк замовлення, де необхідно вказати посилання на товар, назву, розмір, колір, ціну та ваші контактні дані. Артикул розташований в описі товару та починається словом ‘Bestellnummer’. Щоб подивитися таблицю розмірів, натисніть на значок у вигляді лінійки біля поля з вибором розміру.

Мінімальна ціна одного артикулу при замовленні становить 5 євро. Якщо ціна буде менше цієї суми, то цей артикул прийде за ціною 5 євро + 10% (сервісний збір Impressionen).

При замовленні габаритних товарів (домашній текстиль, сумки, побутові товари, іграшки, меблі та ін.) діє доплата за вагу – 5 євро/кг.

Про каталог ImpressionenКаталог Impressionen був створений у 1996 році. Його назва з німецького перекладається як враження. Дійсно, відкриваючи цей каталог, ви занурюютеся у світ краси та стилю, який вражає вас з перших хвилин та надихає вас на створення нових легких та модних образів. Беттіна Кавал, засновник бренду, втілила ідею створення краси та гармонії у житті сучасної жінки. Каталог Impressionen спонукає вас по-новому поглянути на звичні речі та привнести трохи краси та стилю у ваше життя.

Асортимент інтернет-магазину ImpressionenЖіночий одяг, взуття та аксесуари представлені у розділі ‘Fashion’. В інтернет-магазині Impressionen ви знайдете широкий вибір ексклюзивного дизайнерського одягу та взуття високої якості, а стильні аксесуари дозволять створити неповторний образ для будь-якої події. Тут представлено безліч відомих брендів, серед яких Michael Kors, Diesel, JOOP!, BOSS, Tommy Hilfiger, Replay, Esprit, Sienna та інші.

В інтернет-магазині Impressionen ви також знайдете безліч ідей для створення стильного інтер’єру. Тут представлені найсвіжіші модні тенденції; дизайнерські рішення, які зможуть змінити не тільки інтер’єр дому, але і стиль життя. Унікальні та якісні аксесуари, підібрані дизайнерами бренду, привнесуть у ваш побут гармонію та красу. Весь асортимент товарів для дому представлений у розділі 'Living'.

Приємних покупок!

Вас також зацікавлять магазини:
- Baur
- Heine
- Joop
- Klingel
- Madeleine

Відправити