РУС | УКР

(063) 616-56-88 (098) 881-14-03 Зворотній зв'язок

Якісні товари по каталогам з Америки і Європи - Otto, Apart, 6pm, H&M, Victoria Secret.

Історія заснування бренду H&M

H&M

Hennes

Історія шведського бренду H&M бере свій початок у 1947 році. У місті Вестерос Ерлінг Персон відкриває невеликий магазин жіночого одягу Hennes (від швед. – «для неї»). Вже у 1952 році відкривається другий магазин Hennes, але вже у столиці Швеції – Стокгольмі. У 1964 Hennes з’являється за межами Швеції, а саме у Норвегії.

Hennes&MauritzУ 1968 році Ерлінг Персон купує магазин мисливського та рибальського спорядження Muritz Widforss. Розширює асортимент і починає реалізацію жіночого, чоловічого та дитячого одягу. Магазин отримує нову назву – Hennes & Mauritz (H&M).

У 1976 році магазин Hennes & Mauritz з’являється у Лондоні, у 1980-му – у Німеччині та Нідерландах. У дев’яностих H&M з’являється у США, Іспанії та інших країнах Європи.

Але справжній успіх прийшов після відкриття магазину у Парижі у 1998 році. Починається потужна рекламна компанія у газетах, журналах. На вулицях Парижу з’являються рекламні плакати H&M за участю відомих моделей.

Клаудия-Шиффер-H&M

Однією з запрошених моделей була Клаудія Шиффер, яка приймала участь у рекламній компанії H&M у Німеччині. Але вітрини з плакатами розбивалися прихильниками моделі та викрадалися. Керівництво H&M вигадало рішення цієї проблеми: після закінчення рекламної кампанії всі бажаючи мали нагоду отримати бажаний плакат абсолютно безкоштовно. Після цього викрадання плакатів припинилися.

У 1998 році H&M відкриває онлайн-магазин.

Співпрацю з відомими дизайнерами H&M починає у 2004 році. Першим запрошеним дизайнером був Карл Лагерфельд. У найбільших містах колекція, створена за участі Карла Лагерфельда, була розпродана за годину!

Карл-Лагерфельд-H&M

У 2005 році компанія співпрацює зі Стеллою Маккартні, у 2007 році – з Мадонною, Роберто Каваллі та Кайлі Миноуг. Новорічная колекція, яка була представлена у листопаді 2015 року, створювалася за участю Katy Perry.

Основний принцип компанії: «Fashion and quality at the best price» – Мода і якість за кращою ціною.

За даними на кінець 2015 року було відкрито 3700 магазинів H&M у 60 країнах світу. На жаль, в Україні магазинів H&M досі немає, але це не означає, що одяг від бренду H&M недоступний для нас, українців.

Запрошуємо на сайт Eurocat.com.ua, на якому Ви зможете замовити одяг H&M швидко та зручно.

Детальніше тут 


 

 

Відправити