РУС | УКР

Якісні товари по каталогам з Америки і Європи - Otto, Apart, 6pm, H&M, Victoria Secret.

Jako-o

jako-o купить на Украине
  • Сервісний збір: 30%
  • Возврата/обмена нет.
www.jako-o.de
У каталозі JAKO-O ви знайдете великий вибір дитячого асортименту на будь-який вік - від малюків до підлітків. Розвиваючі ігри, одяг, предмети по догляду та багато іншого, що значно полегшує «життя» батькам.

JAKO-O – це німецький виробник дитячого одягу та іграшок. Винахідливість, якість та ентузіазм – це основні напрямки, яких дотримується компанія. Ретельне відстеження потреб покупців дозволяє постійно оновлювати асортимент магазину тільки актуальною продукцією. Велика частина персоналу компанії - батьки, тому вони постійно вносять власний досвід у розробку нової продукції і як ніхто знають, що важливо у повсякденному житті з малечею. Бажання радувати дорослих та дітей є рушійною силою JAKO-O.

В інтернет-магазині JAKO-O ви знайдете величезний асортимент товарів для дітей відомих брендів: LEGO, Playmobil, Kosmos, Deuter, Haba, FIT-Z та інших.

Життя з дитиною – це безліч сюрпризів кожен день. Сьогодні майбутні батьки намагаються ретельно підготуватися до народження малюка. Перший одяг, іграшки та супутні товари повинні бути якісними та безпечними. Для покупки вcього необхідного пропонуємо завітати саме до магазину JAKO-O, де зібраний відмінний асортимент товарів для новонароджених.

Тут великий вибір розвиваючих іграшок для малюків та дітей до 5 років, дитячих карнавальних костюмів, іграшкових кухонь, лікарень та столиків для макіяжу, товарів для творчості та школи.

Звикати до активного образу життя потрібно з раннього віку. В JAKO-O ви зможете купити найрізноманітніші спортивні товари: ковзани, санки, шведські стінки, гірки, батути, гойдалки, все для плавання, футболу, гімнастики та інших видів спорту.

Все для інтер’єру дитячої кімнати: ліжка, крісла та стільці, шафи та стелажі, столи та багато інших меблів ви знайдете у категорії 'Kinderzimmer'.

Наши покупці часто замовляють в цьому магазині дитячий конструктор LEGO. Тут зібраний весь асортимент конструкторів цього бренду. Щоб купити конструктор LEGO, заходьте у категорію 'Spielzeug'.

Про всі новинки та розпродажі дізнавайтеся на наших сторінках у соціальних мережах: Facebook, Вконтакте, Google+ та Twitter.

Приємних покупок!

Вас також зацікавлять каталоги:
- Baby Butt
- Baby Walz
- Childrensplace
- Crazy 8
- Kinderbutt
- My Toys

Відправити