Як це працює

Розрахунок кінцевої ціни речі з каталогу:

 

ЦІНА КАТАЛОГУ + 10%* (сервісний збір)

Сервісний збір включає в себе доставку товару по Німеччині і з Німеччини в Україну (Харків).
Мінімальная вартість артикулу 5 євро. Для каталогів Douglas, Rossmann та KIKO – 3 євро.

*Сума сервісного збору залежить від каталогу (від 10% до 30%) (дивіться перелік каталогів).

Доставка і оплата

1Доставка здійснюється безпосередньо з Німеччини.

2Ми працюємо з передоплатою 10% з тими каталогами, де обмін і повернення можливе. Для замовлення речі з каталогу, де немає обміну / повернення, необхідна передоплата 50%.

3Оплата по факту отримання замовлення.

4Строк виконання замовлення – від 10 днів до декількох тижнів.

5Іноді доставка здійснюється довше звичайного, про що ми отримуємо повідомлення від німецької служби каталогу, і інформуємо Вас протягом 2-3 днів після отримання від Вас замовлення.
Зазвичай термін виконання замовлення в середньому становить 17 днів.

6Всі артикули, ціна яких перевищує 100 євро, проходять контрольний обмір при надходженні на склад (одяг і взуття).
Всі розміри (об’єми) повідомляються замовнику перед відправкою в Україну. Ви отримуєте можливість замовляти одяг і взуття і не побоюватися невідповідності розмірів. Про це Вам потрібно зробити заяву при замовленні.

7На Україну товари надходять на склад в м.Харків, звідки ми здійснюємо поставки в будь-яке інше місто України через транспортні компанії (Нова Пошта, Інтайм, і т.д.). Оплата доставки по Україні за рахунок клієнта. Можлива відправка товарів накладним платежем.

Доплати:

1Об’ємні речі, вартістю меньше 20 євро (куртки, костюми) – доплата 3 євро за одиницю.

2Габаритні* товари (домашній текстиль, сумки, побутові товари, іграшки, меблі тощо) – доплата за вагою, виходячи з розрахунку 5 євро за 1 кг. Наприклад, при замовленні шампуню, вага якого 0,400 г., Ви сплачуєте за його перевезення сервісний збір (10%) + 2,00 євро.

* Всі товари, крім одягу та взуття вважаються габаритними.

3Розрахунок доплати за збірні меблі залежить від їх об’єму в розібраному вигляді і розраховується перед замовленням. Передоплата становить 50% від суми вартості товару і вартості транспортування.

4Додатково оплачується транспортний збір за кожну пару взуття, починаючи з 35 розміру включно – 4,5 євро.

5 Якщо ви не впевнені в тому, скільки Вам буде коштувати доставка тієї чи іншої речі, зв’яжіться з нами, ми із задоволенням допоможемо вам прорахувати вартість замовлення.

Отримання замовлення

1Після надходження замовлення Центр замовлень сповіщає клієнта по телефону, що зазначений в контактних даних, по SMS, або за допомогою електронної пошти.

2Клієнт зобов’язаний оплатити замовлення протягом 5 робочих днів і отримати замовлення протягом 10 днів від моменту надходження товару на склад в Україні. При недотриманні цих термінів клієнт втрачає право на повернення (обмін) речі.

3Видача замовлення здійснюється в Центрі замовлень або шляхом кур’єрської доставки (п.7 “Доставка і оплата”).