РУС | УКР

(063) 616-56-88 (098) 881-14-03 Зворотній зв'язок

Якісні товари по каталогам з Америки і Європи - Otto, Apart, 6pm, H&M, Victoria Secret.

Як обрати та де купити якісне дитяче автокрісло?

З 20 листопала 2019 року набув чинності закон України про обов’язкову наявність у машині дитячого автокрісла.

У законі вказано, що забороняється перевозити дітей до 12-ти років та зростом менше 145 см без спеціального крісла. Усім, хто порушив закон доведеться оплатити штраф у розмірі 510 грн, а при повторному порушенні впродовж року – 850 грн.

Оскільки автомобільне сидіння та ремені безпеки не забезпечують захист маленьким дітям під час ДТП та інших аварійних ситуаціях, ми рекомендуємо не економити, а обрати якісне та надійне дитяче автокрісло від провідних німецьких виробників.

Замовити дитяче автокрісло у Німеччині можна у наступних інтернет-магазинах:

Baby Walz
JAKO-O
LIDL
My Toys
OTTO
Vertbaudet

Усі дитячі автокрісла діляться на декілька категорій:– Група 0

У цю групу входять автокрісла для дітей до 1 року та вагою до 10 кг. Дитячі автокрісла для малят ще називаються автолюльками. Вони також можуть йти у комплекті до дитячої коляски-трансформер.


Дитяча коляска-трансформер Kinderkraft
Детская коляска-трансформер Kinderkraft


– Група 0+

До цієї категорії входять дитячі автокрісла, які встановлюються обличчям проти ходу руху. Вони призначені для дітей до 1,5 року та вагою до 13 кг.


Дитяче автокрісло Britax Romer
Детское автокресло Britax


– Група 1

Дитячі автокрісла цієї групи мають декілька положень наклону – для сна та сидіння. Вони забезпечать максимальну безпеку дитям від 1-го до 4-х років з вагою від 9 до 18 кг.


Дитяче автокрісло Britax Romer Duo Plus
Детское автокресло Britax Romer Duo Plus


– Група 2

Для дітей від 3-х до 7-ми років використовуються крісла, в яких по мірі росту дитини, можуть застосовуватися внутрішні ремені крісла, а потім – ремені безпеки автомобілю. Спинка таких крісел знімається, тому можна залишити лише сидіння. Вага дитини – 15-25 кг.


Дитяче автокрісло зі спинкою, яка знімається BabyGo
Детское автокресло со съемной спинкой BabyGo


– Група 3

Якщо вашій дитині від 6-ти до 10-ти років, у якості автокрісла можна використовувати спеціальне сидіння (дитячій бустер), яке фіксується ременями безпеки автомобілю. Бустер піднімає дитину і таким чином дає ременю міцно сидіти на ключиці та грудях, нижня частина фіксується на бедрах. Це найдешевший варіант дитячих автокрісел. Бустери не захищають дитину при бічних зіткненнях.


Дитячий бустер Jako-O
Детское автосидение Jako-o


При виборі автокрісла звертайте увагу не тільки на вищезгадані характеристики. Важливе значення також мають якість та надійність конструкції.

Купуючи товари від перевірених німецьких виробників, ви економите свій час та гроші, а також гарантовано отримуєте продукцію найвищої якості та надійності.

Як зробити замовлення

Заповнити бланк замовлення

Приємних покупок!

Відправити