РУС | УКР

Якісні товари по каталогам з Америки і Європи - Otto, Apart, 6pm, H&M, Victoria Secret.

Як обрати ідеальну валізу на колесах?

chemodan-s-dvumya-kolesami
Попереду сезон відпусток, тому саме час для покупки надійної та якісної валізи на колесах. Почнемо з того, що вони бувають двох видів: пластикові та тканинні. Кожний вид має свої переваги та недоліки. Виходячи з індивідуальних побажань та специфіці поїздок, ми постараємося допомогти Вам обрати саме ту валізу, яка краще за всіх буде відповідати Вашим вимогам.

На що треба звернути увагу при виборі валізи для мандрівок?Як ми вже сказали, валізи можуть бути виготовлені з плотної тканини або з пластику. Тканина якісної та надійної валізи повинна бути не тонше 600 ден. Пластикові валізи частіше за все виготовляються з полікарбонату, поліпропілену та ABS-пластику. Більш надійними є валізи з поліпропілену. Валізи з полікарбонату дорожчі.

Якщо ви часто возите крихкі речі, рекомендуємо зупинити свій вибір на пластиковій валізі. Оскільки в аеропортах Вашу валізу можуть впустити або кидати під час погрузки у літак, пластикова валіза захистить Ваші речі краще. Але на таких валізах сильніше помітні механічні пошкодження та подряпини.

Чемодан на колесах
Якщо ви частіше мандруєте з ручною поклажею, купуйте тканинну валізу, оскільки в ній поміститься більше речей, ніж у пластиковій. Але враховуйте, що тканинна валіза набагато гірше піддається чищенню, ніж пластикова.

Обирайте валізу в яскравих кольорах. Адже валізу не банального забарвлення простіше помітити на багажній каруселі у великих аеропортах.

Яким основним вимогам повинна відповідати ідеальна валіза на колесах?Вимога № 1: Валіза повинна бути легкою, бажано до 2,5 кг.

Багато туристів мандрують тільки з ручною поклажею, вага якої строго обмежена. Чим легшою буде валіза, тим більше необхідних у поїздці речей ви зможете у неї покласти.

plastikovyiy-legkiy-chemodan
Вимога №2: Якісні колеса

Саме цей компонент валізи здатний значно полегшити пересування туриста. Колеса надійної валізи повинні бути гумовими або силіконовими з діаметром не менше 5 см.

Валіза може мати два, чотири та вісім колес. Переваги валізи з чотирма колесами очевидні: її можна просто котити перед собою, докладаючи мінімум зусиль. На жаль, саме такі валізи менш довговічні. Адже при пересуванні валізи з чотирма колесами навантаження йде тільки на колеса, тоді як при пересуванні валізи з двома колесами основне навантаження все ж таки йде на каркас валізи. Також у двоколісних валізах колеса частково сховані у каркас валізи, що також значно подовшує їх термін служби. Тому, якщо для Вас питання зручності більш важливе, ніж питання довговічності, купуйте валізу з чотирма колесами.

Чемодан с четырьмя колесами
Якщо ви все ж таки наважились на покупку валізи з чотирма колесами, звертайте увагу на їх кріплення – вони повинні бути не пластмасовими, а металевими. Варто зауважити, що туристів саме з чотирьохколісними валізами частіше за все можна побачити в зарубіжних аеропортах.

Вимога №3: Валіза повинна мати пластикову блискавку шириною не менше 1 см.

Тут все очевидно: чим ширша блискавка, тим вона надійніша. Саме пластикова, а не металева блискавка найменше виходить з ладу на вигинах валізи. Блискавка не повинна бути тугою.

На пластикових валізах блискавка, як правило, служить довше.

Вимога №4: Валіза повинна мати три ручки бажано на металевих кріпленнях.

Одна ручка висувна, за допомогою якої валізу можна везти. Вона повинна бути зручною, закріплена металевими шурупами та мати овальну кнопку. Бічна та верхня ручки потрібні для того, щоб валізу було зручно носити, підіймаючись або спускаючись сходами.

Також при покупці валізи зверніть увагу на наступні моменти:


remni-vnutri-chemodana
1. Наявність кодового замка не є ознакою якісної та надійної валізи. Адже він абсолютно не захищає ваші речі від кражі. Робітники аеропортів або інші особи можуть вскрити валізу за допомогої звичайної ручки. Тому рекомендуємо обмотувати валізу у стрейч-плівку та заклеювати її скотчем.

2. Для зручності зберігання речей, валіза повинна мати кишені. Основне відділення повинно мати спеціальні ремені, за допомогою яких можна закріпити речі.

3. Наявність бірки. Бірка на валізі потрібна для того, щоб її швидше повернули власнику у випадку втрати. На бірці вказуються дані, за якими з Вами можна зв’язатися (прізвище та ім’я як у квитку, номер телефону у міжнародному форматі, e-mail, місто та аеропорт призначення).

4. На двоколісних валізах обов’язково повинен буди упор знизу, щоб валізу можна було поставити вертикально. Також бажана наявність бічного упору.

У цій статті ми перерахували основні вимоги, яким повинна відповідати валіза на колесах.

Де купити якісну та надійну валізу для мандрівок?За допомогою сервісу Eurocat Ви можете замовити валізу на колесах в найкращих інтернет-магазинах Німеччини:

– спеціалізований інтернет-магазин сумок та валіз Koffer Arena
– універсальні інтернет-магазини Baur, OTTO та Schwab
– звісно ж на німецькому Amazon знайдеться дуже багато валіз різного розміру та цінової категорії
– на Zalanado також є широкий асортимент брендових валіз на колесах.

Бажаємо Вам приємних та незабутніх мандрівок!

Відправити