РУС | УКР

Якісні товари по каталогам з Америки і Європи - Otto, Apart, 6pm, H&M, Victoria Secret.

Як обрати шкільний рюкзак?

Как выбрать школьный рюкзак

Вже зовсім скоро 1 вересня, тому багато хто з батьків задаються питанням, як обрати найзручніший, надійний та гарний шкільний рюкзак для дитини. Існують різні моделі шкільних рюкзаків, але є декілька основних характеристик, на які слід звернути увагу під час покупки рюкзака для школи.

Основні параметри для вибору якісного шкільного рюкзака:

– вага;

Вага порожнього рюкзака не повинна перевищувати 1 кг. Це дуже важливий показник, адже рюкзак, заповнений підручниками, інколи може бути важким навіть для дорослого. У кінці статті ви знайдете інформацію про граничні норми ваги рюкзака для дітей шкільного віку.

– жорсткість каркасу, наявність ортопедичної спинки;

Для дітей молодшого шкільного віку рекомендується купувати ранець с жорстким каркасом, краще з ортопедичною спинкою.
Ортопедична спинка шкільного рюкзака представляє собою жорсткий каркас з м’якою підкладкою на всю спину, в ідеалі у районі попереку повинен знаходитися м’який валик, який дозволяє рівномірно розподілити навантаження по спині.
Не дивуйтеся, якщо ручка для носіння рюкзака у руці буде незручною. Це зроблено для того, щоб ваша дитина носила рюкзак саме на спині, а не в руках.
Лямки рюкзака повинні бути з підкладкою. Ширина їх може бути 3-4 см, а товщина хоча б 1 см. Лямки будуть допомагати правильно розподіляти вагу та не передавлювати плечі дитини.
Ортопедическая спинка школьного рюкзака Школьный рюкзак с широкими лямками

– функціональність рюкзаку;

Шкільний рюкзак повинен бути зручним не тільки при носінні, але і в використанні, тож слід звернути увагу на наявність в ньому кишень для різноманітних предметів. Основне відділення рюкзаку повинне мати декілька кишень для підручників та зошитів. Наприклад, не зайвою буде спеціальна кишеня для пляшки води. У зовнішній накладній кишені ваша дитина зможе зберігати пенал або улюблену іграшку.
В німецьких інтернет-магазинах ви зможете знайти комплекти для школярів, в які входять рюкзак, пенал, гаманець, сумка для смінного взуття або спортивної форми та ін.
Комплект для школы Копмлект для школьников

– ширина рюкзака;

Ширина та висота рюкзака не повинна перевищувати ширину плечей дитини, рюкзак не повинен звисати нижче попереку.

– дизайн рюкзака;

Головне правило – рюкзак повинен подобатися дитині. На ньому можуть бути зображені улюблені герої мультфільмів – «Міньйони», «Крижане серце», «Тачки» та ін. У вподобаного вашій дитині рюкзака менше шансів бути забитим ногами у шкільному коридорі, а отже термін служби його буде довшим.
Школьный рюкзак Ледяное сердце (Frozen) Школьный рюкзак Звездные войны (Star Wars)
Максимальна вага рюкзак з підручниками для дітей шкільного віку:
6-8 років – до 2 кг
9-13 років – до 3 кг
14 років – до 5 кг
15-16 років – до 6 лет

Де купити шкільний рюкзак?

За допомогою сервісу Eurocat ви зможете швидко та зручно замовити рюкзак в німецьких інтернет-магазинах. Ми рекомендуємо вам ознайомитися з асортиментом шкільних рюкзаків у наступних каталогах:
Baby Walz
Koffer Arena
My Toys

Як зробити замовлення читайте тут.

Приємних покупок!

Відправити