РУС | УКР

Якісні товари по каталогам з Америки і Європи - Otto, Apart, 6pm, H&M, Victoria Secret.

Kostume.com

Kostume.com
  • Сервісний збір: 30%
  • Повернення та обміну немає
www.xn--kostme-6ya.com/

Kostume.com – німецький інтернет-магазин, де ви знайдете величезний асортимент карнавальних та святкових костюмів для дорослих та дітей, а також прикраси для тематичних вечірок та косметику для створення карнавального макіяжу.

Як зробити замовлення в інтернет-магазині Kostume.com?Щоб купити святковий костюм в інтернет-магазині Kostume.com за допомогою сервісу Eurocat, вам необхідно заповнити бланк замовлення, де треба вказати посилання на товар, назву, розмір, колір, ціну та ваші контактні дані. Артикул розташований зверху, під рейтингом товару, та починається словом ‘Artikelnummer’. Щоб подивитися таблицю розмірів, натисніть на напис 'Grobentabelle anzeigen'. Поле ‘Колір’ ви можете заповнити українською мовою. Після підтвердження замовлення необхідна передоплата 50%.

Мінімальна вартість одного артикулу при замовленні складає 5 євро. Якщо ціна буде менше цієї суми, то цей артикул прийде за ціною 5 євро + 30% (сервісний збір Kostume.com).

При замовленні габаритних товарів (домашній текстиль, сумки, побутові товари, іграшки, меблі та ін.) діє доплата за вагу - 5 євро/кг.

Асортимент інтернет-магазину Kostume.comНа сайті Kostume.com ви зможете підібрати костюм для перевтілення в будь-якого персонажа. Завдяки зручній навігації магазину зробити це можна дуже легко та швидко. Всі тематики, а їх тут близько 50, ви зможете побачити у категорії 'Themen & Mottos'.

Саме в Kostume.com ви зможете купити оригінальний костюм для хеллоуїну. Для цього зайдіть у категорію 'Halloween'.

У категорії 'Partnerkostume' представлені костюми для двох. Здивуйте своїх друзів та знайомих, вдягнувши на тематичну вечірку яскраві костюми танцорів диско, хіпі або в стилі Стародавньої Греції разом з вашою другою половинкою.

Для дітей тут також представлений великий вибір костюмів для дитячих свят. Здійсність мрію вашої дитини, купивши йому костюм принцеси або улюбленого супергероя.

Щоб ваш образ виглядав закінченим та ще більш реалістичним, підберіть відповідні аксесуари: яскраві головні убори, перуки, маски або косметику для створення карнавального макіяжу.

Створіть собі святковий настрій разом з інтернет-магазином Kostume.com.

Приємних покупок!

Вас також зацікавлять магазини:
- Amazon.de
- Bonprix
- Boohoo
- Lamaloli
- My Toys

Відправити