РУС | УКР

Якісні товари по каталогам з Америки і Європи - Otto, Apart, 6pm, H&M, Victoria Secret.

Lacoste

Lacoste купить на Украине
  • Сервісний збір: 30%
  • Возврата/обмена нет.
https://www.lacoste.com/de/
Інтернет-магазин LACOSTE пропонує жіночий, чоловічий і дитячий одяг спортивного стилю.

Компанія заснована у 1933 році у Франції та займається виробництвом одягу, взуття, аксесуарів, парфюмерії, сонцезахисних окулярів та наручних годинників.

Назва компанії Lacoste (Лакост) – це прізвище засновника Рене Лакоста. Французький тенісіст Рене одягнув на Відкритий чемпіонат США по тенісу сорочку-поло, яку він зшив сам з легкої трикотажної тканини, в якій було комфортно у літню спеку. Такий одяг помітно відрізнявся від традиційних сорочок з довгими рукавами, які носили чоловіки в той час.

У 1927 році Рене Лакоста прозвали «алігатором» через спір з капітаном французької збірної, який обіцяв Рене у випадку перемоги турніру кубка Девіса, валізу з крокодиловї шкіри. А знаменитого зеленого крокодила, який і зараз є логотипом компанії, намалював друг Рене Джордж.

У 1933 році Рене пішов з великого спорту та разом з директором крупної трикотажної компанії Андре Жильє заснував компанію Lacoste, яка спеціалізувалася на виробництві одягу для тенісу, гольфу та парусного спорту. На початку компанія займалася виробництвом білих сорочок і тільки у 1951 році почала виробництво кольорових сорочок, які швидко завоювали популярність.

У 1963 році компанія Lacoste перейшла в управління сина Рене Бернара Лакоста, який значно розширив асортимент компанії. Під брендом Lacoste почали випускати футболки, сонцезахисні окуляри, тенісні чоботи, повсякденне взуття, годинники та шкіряні вироби.

У 1968 році був випущений перший чоловічий аромат Lacoste. Найвідомішими чоловічими ароматами Lacoste є аромати Blanc, Essential, Elegance, Hot Play, Lacoste L. Жіночі аромати Lacoste: Inspiration, Femme, Touch of Pink.

Оптимізм та елегантність – це головні цінності, які популяризує Lacoste з ентузіазмом та пристрастю. Місія корпорації полягає у тому, щоб розділити позитивний погляд на життя з клієнтами та партнерами. Заходьте на офіційний сайт Lacoste та оберіть саме той одяг, який буде надихати вас на нові звершення.

Про всі новинки та розпродажі дізнавайтеся на наших сторінках у соціальних мережах: Facebook, Вконтакте, Google+ та Twitter.

Приємних покупок!

Вас також зацікавлять каталоги:
- Decathlon
- Engelhorn
- Globetrotter
- Jack Wolfskin
- Sport Scheck

Відправити