РУС | УКР

Якісні товари по каталогам з Америки і Європи - Otto, Apart, 6pm, H&M, Victoria Secret.

Medpex

Medpex
  • Сервісний збір: 30%
  • Возврата и обмена нет
www.medpex.de/

Medpex - німецька онлайн-аптека, де представлений широкий вибір медикаментів, косметики, wellness-продуктів, контактних лінз, а також ліків для домашніх тварин. Купуючи ліки у Німеччині, Ви застраховані від підробок.

Умови замовлення в інтернет-аптеці Medpex:Ваша ціна = ціна сайту + 30% сервісний збір

- Без шипінгу (оплати вартості доставки по Німеччині)
- Після оформлення замовлення необхідна передоплата 50%
- Мінімальна вартість артикулу 5 євро.

При замовленні на сайті medpex.de діє доплата за вагу - 5 євро/кг. Оплачується після прибуття товару в Україну.

Всі артикули, ціна яких перевищує 100 євро проходять перевірку якості та перевірку відповідності замовленим параметрам при надходженні на склад у Німеччині. Всі дані повідомляються замовнику перед відправкою в Україну. Ви отримуєте можливість замовляти товари і не побоюватися невідповідності. Про це Вам потрібно зробити заяву при замовленні.

Як зробити замовлення в онлайн-аптеці Medpex:Щоб купити ліки у Німеччині з сайту medpex.de за допомогою сервісу Eurocat, необхідно заповнити бланк замовлення, де треба вказати посилання на товар, назву, розмір (об'єм), колір (якщо є), ціну та ваші контактні дані. Артикул знаходиться справа в описі, біля зображення товару (наприклад, 'Art.-Nr. (PZN): 10070208').

Якщо у Вас виникли складності при оформленні замовлення, зв'яжіться з нами зручним для Вас способом.

Асортимент німецької онлайн-аптеки MedpexВ інтернет-аптеці Medpex представлено більш 100000 лікарських препаратів широкого кола споживання з цінами, які на 20-50% нижчі, ніж у звичайній аптеці.

Як знайти потрібний препарат? Це можна зробити двома способами. Якщо ви знаєте назву препарату, який Вам потрібний, просто введіть його назву в рядок пошуку, який знаходиться у верхній частині сайту medpex.de. Якщо ви підбираєте препарат, ви можете скористатися сервісом авто-переводу сторінки у браузері та знайти потрібну Вам категорію ліків.

Перевагою цієї аптеки є наявність детального опису та показань до застосування лікарських препаратів.

Німеччина - країна, яка є одним з найнадійніших виробників ліків. Німецькі ліки мають набагато більшу ефективність, завдяки тому, що виробляються з найчистішої сировини, проходять жорсткий контроль якості та мають менше протипоказань.

Medpex - одна з найкращих онлайн-аптек у Німеччині.

Приємних покупок!

Вас також зацікавлять магазини:
- Amazon.de
- DM
- Douglas
- Rossmann

Відправити