РУС | УКР

Якісні товари по каталогам з Америки і Європи - Otto, Apart, 6pm, H&M, Victoria Secret.

Niche Beauty

Niche beauty
  • Сервісний збір: 30%
  • Повернення та обміну немає
www.niche-beauty.com

Niche Beauty – інтернет-магазин професійної косметики з Англії та Америки. Тут представлено безліч косметичних брендів, які популярні серед перукарів, візажистів та косметологів з усього світу.

Онлайн-магазин Niche Beauty – це сімейний бізнес, який був заснований двома сестрами Летицією Фон Гессен та Сарою фон Детингем. Ідея створення інтернет-магазину професійної косметики народилася у них під час навчання у Ньо-Йорку. Їх увагу привертало все, що було пов’язано з високоякісною косметикою та парфюмерією. Після повернення в Гамбург Летиція, Сара, а також їх батько, якого вони найняли у якості бізнес-консультанта, створили інтернет-магазин. Метою створення Niche Beauty було поширити на німецькому ринку професійні та напівпрофесійні косметичні бренди.

Професійна косметика з Америки та Англії, що представлена тут, унікальна, ретельно відібрана та відповідає усім показникам якості.

В цьому інтернет-магазині, можливо, ви не знайдете відомих та розрекламованих брендів. Більшість марок, представлених в Niche Beauty, відомі тільки професіоналам бьюті-індустрії. Тому, якщо ви хочете купити дійсно якісну професійну косметику, заходьте в Niche Beauty, обирайте товар, а ми потурбуємося про те, щоб ваше замовлення було доставлено в Україну у найкоротший термін.

Якщо ви власник салону краси та працюєте тільки з якісною професійною косметикою, вам точно стане у нагоді цей інтернет-магазин. Тут ви зможете купити все необхідне для косметологів, візажистів та перукарів.

Як зробити замовлення в інтернет-магазині Niche Beauty?

Щоб замовити товар, необхідно заповнити бланк замовлення, де необхідно вказати посилання на товар, назву, розмір та колір (якщо є), ціну та ваші контактні дані. Артикул товару знаходиться у кінці опису товару та вказується з усіма символами, наприклад ‘320-030’. Замість розміру у відповідне поле ви можете написати об’єм, наприклад ‘500 ml’, якщо ви замовляєте косметику по догляду або парфумерію. Якщо об’єм не вказаний, у полі розмір ставиться '0'. Те ж саме з полем ‘Колір’: якщо він не вказаний на сайті, варто написати ‘0’. Після підтвердження замовлення необхідна передоплата 50%.

Приємних покупок!

Вас також зацікавлять магазини:
- Baslerbeauty
- Douglas
- Rossmann

Відправити