РУС | УКР

Якісні товари по каталогам з Америки і Європи - Otto, Apart, 6pm, H&M, Victoria Secret.

Nike

Nike for cover
  • Сервісний збір: 30%
  • Возврата и обмена нет
www.nike.com/de/de_de/

Nike (найкиі) - один з найвпізнаваніших брендів спортивного одягу та взуття.

Умови замовлення в інтернет-магазині Nike:Ваша ціна = ціна сайту + 30% сервісний збір

- Без шипінгу (оплати вартості доставки по Німеччині)
- Без оплати за вагу при замовленні одягу, взуття та аксесуарів
- Мінімальна вартість артикулу 5 євро

Після оформлення замовлення необхідна передоплата 50%.

Всі артикули, ціна яких перевищує 100 євро, проходять перевірку якості, відповідності замовленого клієнтом забарвлення, контрольний обмір при надходженні на склад. Всі дані повідомляються замовнику перед відправкою в Україну. Ви отримуєте можливість замовляти одяг, взуття та аксесуари і не побоюватися невідповідності розмірів. Про це Вам потрібно зробити заяву при замовленні.

Як зробити замовлення в інтернет-магазині Nike:Щоб замовити спортивний одяг та взуття Nike за допомогою сервісу Eurocat, необхідно заповнити бланк замовлення, де треба вказати посилання на товар, назву, розмір, колір, ціну та ваші контактні дані. Номер артикулу знаходиться в описі товару (наприклад, AO2641-001).

Якщо у Вас виникли складності при оформленні замовлення, зв'яжіться з нами зручним для Вас способом.

Про бренд NikeУ 1964 році спортсменом Філом Найтом та його тренером Біллом Бауерманом була створена компанія Blue Ribbon Sports, яка замовляла кросівки у країнах Азії та продавала їх у США. У 1971 році були випущені перші самостійно розроблені компанією кросівки Nike з вафлеобразним дизайном підошви. У 1978 році компанія була перейменована та отримала назву Nike ('найки'), яка походить від імені грецької богині. Дуже часто у російськомовному середовищі можна почути неправильну назву бренду - "найк".

Емблема Nike, а саме відомий 'розчерк' був розроблений у 1971 році студенткою Портлендського університету, яка отримала за свою роботу всього 35 доларів. Але в 1983 році, коли Nike вже став широко відомим брендом, Філ Найт вручив творцю настільки вдалої емблеми золоту обручку з логотипом компанії, прикрашену діамантами та акції компанії.

Компанії Nike належить декілька дочірніх брендів, серед яких Converse, Cole Haan та Hurley International.

Приємних покупок!

Вас також зацікавлять магазини:
- Adidas
- Columbia
- Decathlon
- Planet Sports
- Sports Direct

Відправити