РУС | УКР

(063) 616-56-88 (098) 881-14-03 Зворотній зв'язок

Якісні товари по каталогам з Америки і Європи - Otto, Apart, 6pm, H&M, Victoria Secret.

Pandora

Pandora for cover var 2
  • Сервісний збір: 20%
  • Возврата и обмена нет
de.pandora.net/de

Pandora - всесвітньо відомий виробник ювелірних прикрас з золота та срібла.

Найвпізнаванішою продукцією цього бренду є браслети з шармами Pandora, які залишаються на піку популярності вже багато років. Дизайнером такого браслету є його власник, оскільки саме він обирає підвіски (шарми) для такої прикраси з величезного асортименту.

Таким чином кожен браслет Pandora стає унікальним та неповторним, оскілки є відображенням індивідуальності та стилю свого власника.

При вході на сайт оберіть країну Німеччина (Deutschland).

Умови замовлення в інтернет-магазині Pandora:Ваша ціна = ціна сайту + 20% сервісний збір

- Без шипінгу (оплати вартості доставки по Німеччині)
- Без оплати за вагу
- Мінімальна вартість артикулу 5 євро
- Після оформлення замовлення необхідна передоплата 50%

Як купити прикраси Pandora:Щоб замовити доставку ювелірних прикрас Pandora з Німеччини в Україну за допомогою сервісу Eurocat, необхідно заповнити бланк замовлення, де треба вказати посилання на товар, назву, розмір, колір, ціну та ваші контактні дані. Номер артикулу знаходиться в описі товару (наприклад, 'Artikel-Nr.: 798049ENMX'). Якщо Ви не знайшли артикул товару, у полі 'Артикул' ви можете поставити 0. Якщо розмір або колір не вказані, треба внести 0.

Для артикулів вартістю більше 100 євро ми надаємо безкоштовну послугу Контроль - перевірка артикулу на відповідність заявленим розмірам та забарвленню.

Для артикулів вартістю менше 100 євро послуга Контроль коштує 5 євро за один артикул.

Послуга Контроль надається після прибуття товару на наш склад у Німеччині.

Якщо у Вас виникли складності при оформленні замовлення, зв'яжіться з нами зручним для Вас способом.

Про брендPandora - це датський бренд, який виник у 1982 році. Його засновниками є ювелір Пер Еневольдсен та його дружина Вінні. Ідея їх бізнесу полягала в тому, щоб запропонувати жінкам якісні, жіночні та легко поєднувані між собою прикраси. За дорогіцінними каменями та металами, а також за досвідченими ювелірами вони віправилися у Таїланд. В 1989 году почалося виробництво ювелірних прикрас у Таїланді.

Компанія пройшла величезний шлях від місцевого ювелірного магазину до одного з найпопулярніших та найкрупніших ювелірних брендів світу.

У 2000 році зародилася ідея виробництва браслету зі змінними підвісками (шармами). Цю концепцію очікував приголомшливий успіх та завдяки цьому компанія легко вийшла на міжнародні ринки.

Ювелірні прикраси Pandora мають чудову якість та оригінальний дизайн. Завдяки такій продукції, кожна жінка може висловити свій унікальний стиль та індивідуальність.

Приємних покупок!

Вас також зацікавлять магазини:
- Diemer
- Swarovski

Відправити