РУС | УКР

Якісні товари по каталогам з Америки і Європи - Otto, Apart, 6pm, H&M, Victoria Secret.

Pimkie

Pimkie
  • Сервісний збір: 30%
  • Возврата и обмена нет
www.pimkie.de/

Pimkie (Пимки) - французький бренд жіночого одягу.

Умови замовлення в интернет-магазині Pimkie:Ваша ціна = ціна сайту + 30% сервісний збір.

- Немає мінімальної вартості артикулу
- Без шиппінгу (сплати вартості доставки по Німеччині)
- Без сплати за вагу при замовленні негабаритних товарів (одягу, взуття, біжутерії)
- Після підтвердження замовлення необхідна передоплата 50%.

При замовленні габаритних товарів (домашній текстиль, сумки, побутові товари, іграшки, меблі та ін.) діє доплата за вагу – 5 євро/кг. Сплачується після прибуття замовлення в Україну.

Як зробити замовлення на сайті pimkie.de:Щоб купити жіночий одяг в інтернет-магазині Pimkie за допомогою сервісу Eurocat необхідно заповнити бланк замовлення, де треба вказати посилання на товар, назву, розмір, колір, ціну та ваші контактні дані. Артикул розташований у посиланні зверху сторінки (наприклад, 280097014A00). Назву кольору можна побачити, навівши мишкою на відповідне зображення. Щоб подивитися таблицю розмірів, натисніть на напис'Grossentabelle'.

Про бренд PimkieФранцузький бренд Pimkie (Пімкі) був створений у 1971 році. Спочатку штат співробітників компанії складався всього з 50 чоловік та займалася вона виробництвом шкарпеток та ниток. З часом було змінено вид діяльності та компанія створила лінію жіночого одягу.

Вже за рік після створення бренду був відкритий перший фірмовий бутик Pimkie. Саме дизайнерам цього бренду ми вдячні впровадженням у жіночий гардероб брюк. Вони довели, що не тільки чоловіки можуть виглядати у брюках елегантно.

У 1990-х компанія вийшла на міжнародний ринок.

Дівчина Pimkie - це молода та амбіційна особистість, яка не пропускає яскравих моментів у житті, прагне усюди встигнути, підкорити горизонти та разом з тим усюди шикарно виглядати.

Асортимент PimkieЖіночий одяг Pimkie орієнтований переважно на юних дівчат від 15 до 25 років. Головний секрет успіху цього бренду - висока якість та доступна ціна. Верхній одяг, головні убори, нижня білизна та аксесуари - це основний асортимент бренду Pimkie.

Інтернет-магазин pimkie.de розділений на декілька основних категорій: новинки, одяг, аксесуари, товари для дому та розділ зі знижками. Тут також представлений невеликий асортимент стильного взуття Pimkie.

Приємних покупок!

Вас також зацікавлять магазини:
- Bershka
- Boohoo
- H&M
- New Look
- Stradivarius
- ZARA

Відправити