РУС | УКР

Якісні товари по каталогам з Америки і Європи - Otto, Apart, 6pm, H&M, Victoria Secret.

s.Oliver

s.oliver купить на Украине
  • Сервісний збір: 30%
  • Возврата/обмена нет.
www.soliver.de
s.Oliver - пропонує жіночий, чоловічий і дитячий одяг відомої марки.

Підприємство засновано у 1969 році у Німеччині. В перші роки свого існування бренд мав назву Sir Oliver. Це пов’язано з тим, що в той час усі модні бутики Лондону мали у своїй назві слово 'sir'. Але вже у 1978 році назву бренду довелося змінити – парфумерна компанія пред’явила свої права на марку Sir. Після цього бренд отримав всім відому назву s.Oliver.

Бернд Фраєр, засновник компанії, був дуже розумною людиною. Проблему нестачі тканин він усунув, почавши співпрацю з індійськими виробниками без посередників. У 1987 компанія купує виробництво джинсового одягу Chicago та випускає на ринок джинси під новим брендом Knockout. Подальше розширення виробництва відбувається за рахунок купівлі ще декількох дрібних фабрик.

Вже в 1998 році магазини s. Oliver відкриваються в Австрії, Швейцарії, Нідерландах та Люксембурзі. Асортимент магазинів розширюється за рахунок аксесуарів. За кілька років бренд s. Oliver виходить на ринки Саудівської Аравії, Чехії, Польші та Китаю. На сьогодні філіали s. Oliver відкриті у Франції, Італії, Індії, Латвії та Казахстані.

У 2006 році s. Oliver починає співпрацю зі співачкою Anastacia. Результатом їх роботи стала елегантна та різноманітна колекція. Не треба бути володарем ідеальних форм, щоб виглядати в одязі s. Oliver чудово – саме таку мету переслідували творці колекції.

Одяг s. Oliver – це насамеред універсальний, зручний та якісний одяг для будь-якого віку за доступною ціною. Лозунг бренду: «Реальна мода для реальних людей».

Наші покупці часто замовляють в цьому магазині куртки, джинси та сорочки. Тут представлений дитячий одяг для будь-якого віку. Навіть для новонароджених s. Oliver пропонує одяг не позбавлений фірмового стилю цієї марки.

Про всі новинки та розпродажі дізнавайтеся в наших групах в соціальних мережах: Facebook, Вконтакте, Google+ та Twitter.

Одяг s. Oliver – - це сучасна, зручна мода для активних людей.

Приємних покупок!

Вас також зацікавлять магазини:
- Dress-for-less
- H&M
- Tom Tailor
- Tommy Hilfiger

Відправити