РУС | УКР

Якісні товари по каталогам з Америки і Європи - Otto, Apart, 6pm, H&M, Victoria Secret.

Tchibo

tchibo купить на Украине
  • Сервісний збір: 30%
  • Возврата/обмена нет.
www.tchibo.de
Інтернет-магазин Tchibo - хороший одяг, відмінна кава. Слоган компанії - «Кожен тиждень - новий світ». (Jede Woche eine neue Welt)

Німецький бренд Tchibo створений у 1949 році. Головний офіс компанії знаходиться у Гамбурзі. Засновники бренду Макс Герц та Карл Чіллінгірян. ‘Tchibo’ повністю належить сім’ї Герців – це найзаможніша династія бізнесменів у Німеччині. Від самого початку компанія займалася доставкою кавових бобів. У 1977 році був підписаний договір з відомою німецькою компанією ‘Biersdorf’. Компанія починає займатися поширенням табачних виробів у Німеччині. У 1990-х роках Tchibo виходить на міжнародний ринок. Фірмові магазини були відкриті у Швейцарії, Австрії, Нідерландах, Польші, Чехії та Туреччині. У 1997 році бренд став лідером у Німечиині за виробництвом кави: 20% продаваної розчинної кави було під брендом Tchibo. По результатам на кінець 2002 року компанія володіла 850-ма магазинами та 22000 фірмових відділів у продуктових магазинах.

В Україні торгова марка Tchibo, як правило, асоціюється тільки з кавою. Але в одноіменному інтернет-магазині ви зможете придбати найрізноманітніші товари: якісний одяг і взуття для всієї родини, сумки та аксесуари, товари для інтер’єру дому та квартири, домашній текстиль, посуд, побутову техніку та смартфони. Тут також представлений широкий асортимент спортивного одягу та взуття за доступними цінами. В інтернет-магазині Tchibo ви зможете купити товари для фітнесу, велосипедного та лижного спорту, сноубордингу, а також занять спортом удома.

У розділі 'Hobby' великий асортимент якісних та корисних товарів, які допоможуть з користю провести вільний час. Тут представлені товари для шиття, книги, іграшки, інструменти для ремонту; товари для догляду за тілом, манікюру, масажу та гоління.

Каву та кавові машини Tchibo ви зможете обрати у розділі 'Kaffewelten'.

Товари зі знижками ви знайдете у розділі 'Prozente'. Тут дуже багато вигідних пропозицій. Наприклад, бюстгалтер або майку ви зможете купити всього за 5 євро, а кофту з довгим рукавом – за 7 євро.

Бренд Tchibo також займається туристичною діяльністю. У розділі ‘Reisen’ ви зможете обрати лижні тури, велнес тури, пляжні тури та круїзи.

Про всі новинки та розпродажі дізнавайтеся на наших сторінках у соціальних мережах: Facebook, ВКонтакте, Google+ и Twitter.

Приємних покупок!

Вас також зацікавлять магазини:
- Amazon
- Baur
- Otto

Відправити