РУС | УКР

Якісні товари по каталогам з Америки і Європи - Otto, Apart, 6pm, H&M, Victoria Secret.

Thomann

Thomann
  • Сервісний збір: 30%
  • Возврата и обмена нет
www.thomann.de/de/index.html

Thomann - німецький інтернет-магазин музичних інструментів. Величезний вибір звукової апаратури, світлової техніки, студійного обладнання найвідоміших марок.

Умови замовлення в інтернет-магазині Thomann:Ваша ціна = ціна сайту + 30% сервісний збір

- Без шипінгу (оплати вартості доставки по Німеччині)
- Після оформлення замовлення необхідна передоплата 50%

При замовленні на сайті thomann.de діє доплата за вагу - 5 євро/кг. Оплачується після прибуття товару в Україну.

Всі артикули, ціна яких перевищує 100 євро проходять перевірку якості та перевірку відповідності замовленим параметрам при надходженні на склад у Німеччині. Всі дані повідомляються замовнику перед відправкою в Україну. Ви отримуєте можливість замовляти товари і не побоюватися невідповідності. Про це Вам потрібно зробити заяву при замовленні.

Як зробити замовлення в інтернет-магазині Thomann:Щоб купити музичні інтструменти у Німеччині за допомогою сервісу Eurocat, необхідно заповнити бланк замовлення, де треба вказати посилання на товар, назву, розмір, колір, ціну та ваші контактні дані. Артикул товару знаходиться справа під кнопкою 'In den Warenkorb' (наприклад, 'Artikelnummer 198101').

Якщо у Вас виникли складності при оформленні замовлення, зв'яжіться з нами зручним для Вас способом.

Про магазин thomann.deКомпанія Thomann - це сімейний бізнес, заснований у 1954 році музикантом Гансом Томаном у Треппендорфі. У 1970 році було відкрито декілька виставкових залів з гітарами та синтезаторами, а в 1980 році - перший магазин Thomann. Оскільки сім'я Томан до створення бізнесу займалася сільским господарством, вона володіла багатьма приміщеннями для худоби, які потім були переобладнані у бухгалтерію та склади. Пізніше Томани викупили сусідські домівки, щоб розширити свій магазин новими відділами. В наступні роки компанія швидко розвивалася: збільшила складські приміщення, відкрила власний кол-центр, отримала безліч нагород, таких як "Кращий європейський інтернет-магазин" та "Німецька інтернет-торгівля". Сьогодні штат компанії складається з півтори тисячі співробітників, а асортимент інтернет-магазину став настільки величезним, що компанія улітку 2017 року почала будівництво власного логістичного центру площею 40000 м² та потужністю 3000 упаковок/годину.

Асортимент інтернет-магазину thomann.deЗ 1985 року компанія Thomann імпортує продукцію безпосередньо з заводу, тому може запропонувати кращі ціни.

В інтернет-магазині представлений широкий асортимент музичних інструментів, звукового, світлового, DJ-обладнання від виробників Yamaha, Fender, Hohner, Ibanez, Epiphone, Stagg, Tanglewood, AKG, Steinberg, Music Man, M-Audio, Kustom, Ernie Ball, Audio-Technica та багатьох інших.

Приємних покупок!

Вас також зацікавлять магазини:
- Alternate.de
- Amazon.de
- LIDL
- OTTO

Відправити