РУС | УКР

(063) 616-56-88 (098) 881-14-03 Зворотній зв'язок

Якісні товари по каталогам з Америки і Європи - Otto, Apart, 6pm, H&M, Victoria Secret.

VALENTINO

Valentino
  • Сервісний збір: 20%
  • Повернення та обміну немає
www.valentino.com/de

Valentino – відомий італійський будинок моди з багаторічною історією. Бренд, який продовжує дивувати своїх прихильників розкішними колекціями одягу, взуття та аксесуарів у сегменті «люкс».

Як зробити замовлення в інтернет-магазині Valentino?Щоб купити одяг, взуття, аксесуари та парфумерію Valentino в Україні за допомогою сервісу Eurocat, вам необхідно заповнити бланк замовлення, де потрібно вказати посилання на товар, назву, розмір, колір, ціну та ваші контактні дані. Артикул розташований під назвою товару. Щоб подивитися таблицю розмірів, натисніть на напис 'Grobentabelle'.

Після підтвердження замовлення необхідна передоплата 50%.

При замовленні габаритних товарів (сумки, парфумерія та ін.) діє доплата за вагу – 5 євро/кг. 

Для артикулів вартістю більше 100 євро ми надаємо безкоштовну послугу Контроль - перевірка артикулу на відповідність заявленим розмірам та забарвленню.

Для артикулів вартістю менше 100 євро послуга Контроль коштує 5 євро за один артикул.

Послуга Контроль надається після прибуття товару на наш склад у Німеччині.

Якщо у Вас виникли складності при оформленні замовлення, зв'яжіться з нами зручним для Вас способом.

Про бренд ValentinoВсе почалося у невеликому італійському місті Вогера, де в 1932 році народився Валентино Гаравані. З дитинства він цікавився модою і тому вже у віці 17 років переїхав в Париж, де прожив 10 років. За цей час він закінчив навчання у Школі витончених мистецтв та Синдикаті Високої моди, а потім деякий час працював у Баленсіаги, Гі Лароша та інших. В 1959 році Валентіно повернувся в Італію та відкрив своє власне ательє.

Модний дім Valentino почав свою роботу у 1960 році у Римі. В 1967 році Валентіно почав співпрацювати з Джанкарло Джіамметті. Саме завдяки його підприємницькому таланту компанія почала стрімко розвиватися, а Валентіно Гаравані мав можливість повністю погрузитися у творчість. Співпраця цих двох людей дозволила вивести бренд на світовий рівень. Бутики Valentino почали відкриватися у Європі, США та Японії.

У 1967 році побачила світ «біла колекція» Valentino, у якій вперше був використаний логотип «V».

В 1998 році компанію купив італійський холдинг Partecipazioni Industriali. Угода принесла Валентіно Гаравані та Джанкарло Джіамметті 211 міліонів доларів.

Асортимент ValentinoКолекції Valentino – символи жіночності та розкішного життя. Ні одна премія «Оскар» не обходиться без зірок, вдягнутих у вишукані сукні від Валентіно.

В німецькому інтернет-магазині Valentino ви зможете купити одяг, взуття, сумки, окуляри та парфумерію.

Приємних покупок!

Вас також зацікавлять магазини:
- Bogner
- Dolce&Gabbana
- Emporio Armani
- Gucci
- La Perla
- Ralph Lauren

Відправити