РУС | УКР

(063) 616-56-88 (098) 881-14-03 Зворотній зв'язок

Якісні товари по каталогам з Америки і Європи - Otto, Apart, 6pm, H&M, Victoria Secret.

Villeroy & Boch

Новая обложка V&B
  • Сервісний збір: 30%
  • Повернення / обміну немає
www.villeroy-boch.de/shop/


Villeroy & Boch - великий вибір якісного посуду, столових приладів, келихів, стильного декору, виробів з фарфору, які допоможуть створити затишок у вашому будинку.

Умови замовлення в інтернет-магазині Villeroy & Boch:Ваша ціна = ціна сайту + 30% сервісний збір

- Без шипінгу (оплати вартості доставки по Німеччині)
- Мінімальна вартість артикулу 5 євро
- Після підтвердження замовлення необхідна передоплата 50%

Всі артикули, ціна яких перевищує 100 євро, проходять перевірку якості, відповідності замовленого клієнтом забарвлення, контрольний обмір при надходженні на склад. Всі дані повідомляються замовнику перед відправкою в Україну. Ви отримуєте можливість замовляти одяг, взуття та аксесуари і не побоюватися невідповідності розмірів. Про це Вам потрібно зробити заяву при замовленні.

Як зробити замовлення в інтернет-магазині Villeroy & Boch:Щоб купити посуд Villeroy & Boch у Німеччині за допомогою сервісу Eurocat, необхідно заповнити бланк замовлення, де треба вказати посилання на товар, назву, розмір, колір, ціну та ваші контактні дані. Номер артикулу знаходиться під описом товару (наприклад, 'Artikelnummer 1034602620'). Колір можна вказати українською мовою.

Якщо у Вас виникли складності при оформленні замовлення, зв'яжіться з нами зручним для Вас способом.

Про бренд Villeroy & BochКомпанія Villeroy & Boch – це німецький виробник сантехніки, посуду та керамічної плитки. Заснована у 1748 році, компанія не втратила свого покупця за рахунок того, що постійно розширюла свій асортимент, займалася удосконаленням продукції та модернізацією виробництва з метою здешевшлення собівартості продукції.

Сантехніка та посуд Villeroy & Boch продається у 125 країнах, у тому числі і в Україні.

Асортимент інтернет-магазину Villeroy & BochДля вибору товару заходьте у розділ 'PRODUKTE'. У категорії 'Geschirr' представлені кавові та чайні сервізи, набори посуду, тарілки, чашки та блюдца, піали, набори дитячого посуду. Категорія 'BESTECK' присвячена столовим приладам, які продаються поштучно та наборами. Келихи для вина, шампанського, графини, пивні келихи та інші ємності для напоїв знаходяться у категорії 'Glaser&Kelche'. Весь необхідний посуд для сервіровки столу представлена у категорії 'Backen, Kochen & Servieren'. Гармонійним доповненням вашого столу може бути стильний декор, який знаходиться у категорії 'Dekoration'.

Посуда від Villeroy & Boch виготовлена зі спеціальної керамічної емалі з антибактеріальним покриттям.

Приємних покупок!

З багатого минулого інколи можна почерпнути добру ідею для теперішнього - Villeroy & Boch.

Вас також зацікавлять каталоги:
- 3Pagen
- Die moderne Hausfrau
- Sine Tempore

Відправити