РУС | УКР

Якісні товари по каталогам з Америки і Європи - Otto, Apart, 6pm, H&M, Victoria Secret.

Villeroy & Boch

VilleroyBoch
  • Сервісний збір: 30%
  • Повернення / обміну немає
www.villeroy-boch.de/shop/Villeroy & Boch - великий вибір якісного посуду, столових приладів, келихів, стильного декору допоможуть створити затишок у вашому будинку.

Компанія Villeroy & Boch – це німецький виробник сантехніки, посуду та керамічної плитки. Заснована у 1748 році, компанія не втратила свого покупця за рахунок того, що постійно розширюла свій асортимент, займалася удосконаленням продукції та модернізацією виробництва з метою здешевшлення собівартості продукції.

Сантехніка та посуд Villeroy & Boch продається у 125 країнах, у тому числі і в Україні. Ви зможете знайти невеликий асортимент сантехніки Villeroy & Boch в українських інтернет-магазинах. А якщо ви мрієте купити якісний посуд від Villeroy&Boch, то ми пропонуємо вам зробити покупку з німецького інтернет-магазину. Як зробити замовлення читайте тут.

Для вибору товару заходьте у розділ 'PRODUKTE'. У категорії 'Geschirr' ви знайдете кавові та чайні сервізи, набори посуду, тарілки, чашки та блюдца, піали, набори дитячого посуду.

У категорії 'BESTECK' ви зможете купити столові прилади, які продаються поштучно та наборами. Набір столових приладів Villeroy & Boch з 24-х предметів з добре полірованої сталі ви зможете купити за 99 євро.

Келихи для вина, шампанського, графини, пивні келихи та інші ємності для напоїв ви знайдете в категорії 'Glaser&Kelche'. Набор з чотирьох келихів для напоїв в магазині Villeroy & Boch ви зможете купити всього за 16,90 євро.

Весь необхідний посуд для сервіровки столу знаходиться у категорії 'Backen, Kochen & Servieren'.

Гармонійним доповненням вашого столу може бути стильний декор, який ви зможете переглянути у категорії 'Dekoration'.

Посуда від Villeroy & Boch виготовлена зі спеціальної керамічної емалі з антибактеріальним покриттям.

У цьому магазині ви з легкістю підбирете подарунок для близької людини. Наприклад, практичним та пам’ятним подарунком буде фарфоровий набір для еспресо з шикарним розписом з чотирьох предметів, який коштує 89 євро.

Про всі акції та знижки дізнавайтеся на наших сторінках у соціальних мережах: Facebook, Вконтакте, Google+ та Twitter.

Приємних покупок!

З багатого минулого інколи можна почерпнути добру ідею для теперішнього - Villeroy & Boch.

Вас також зацікавлять каталоги:
- 3Pagen
- Die moderne Hausfrau
- Sine Tempore

Відправити