РУС | УКР

Якісні товари по каталогам з Америки і Європи - Otto, Apart, 6pm, H&M, Victoria Secret.

Zalando Lounge

Zalando lounge
  • Сервісний збір: 30%
  • Возврата/ обмена нет
www.zalando-lounge.de/event

Zalando Lounge - інтернет-магазин закритих розпродажів, де ви зустрінете знижки до 90% на товари від всесвітньо відомих брендів: Tom Tailor, Dolce&Gabbana, ESPRIT, Top Secret, Desigual та ін. Щоб зайти на сайт Zalando Lounge, необхідно самостійно зареєструватися. Якщо вам потрібна допомога при реєстрації, напишіть нам infoeurocat@gmail.com.

Також рекомендуємо відвідати інтернет-магазин Zalando.

Умови замовлення в інтернет-магазині Zalando Lounge:Ваша ціна = ціна сайту + 30% сервісний збір

- Мінімальна вартість артикулу 5 євро
- Без шипінгу (оплати вартості доставки по Німеччині)
- Без сплати за вагу при замовленні негабаритних товарів (одягу, взуття, біжутерії)
- Після підтвердження замовлення необхідна передоплата 50%.

При замовленні габаритних товарів (домашній текстиль, сумки, побутові товари, іграшки, меблі та ін.) діє доплата за вагу – 5 євро/кг. Сплачується після прибуття замовлення в Україну.

Як зробити замовлення в Zalando Lounge:Щоб замовити товар в інтернет-магазині закритих розпродажів Zalando Lounge за допомогою сервісу Eurocat, необхідно заповнити бланк замовлення, де треба вказати посилання на товар, назву, розмір, колір, ціну та ваші контактні дані.
При замовленні звертайте увагу на час закінчення акції. Наприклад, напис 'Läuft noch: 2 Tage, 12 Stunden' означає, що до кінця акції залишилося 2 дні та 12 годин. Далі ціна зміниться. Враховуйте, що час обробки замовлення сервісом Eurocat складає 1-2 дні.
Артикул розташований в описі товару та починається словом 'Artikelnummer'. Щоб подивитися таблицю розмірів, натисніть на напис 'Grobenberater'. Якщо у вас виникли труднощі з заповненням бланку замовлення, зв'яжіться з нами зручним для вас способом.

Приємних покупок!

Вас також зацікавлять магазини:
- Limango
- Otto
- Outletcity
- Zalando

Відправити