РУС | УКР

(063) 616-56-88 (098) 881-14-03 Зворотній зв'язок

Якісні товари по каталогам з Америки і Європи - Otto, Apart, 6pm, H&M, Victoria Secret.

Zappos

zappos обувь из США заказать на Украине
  • Сервісний збір: 20%
  • Возврата нет..
www.zappos.com

Zappos - жіноче, чоловіче, дитяче взуття, сумки, аксесуари.

Інтернет-магазин взуття Zappos.com працює з 1999 року. Штаб-квартира знаходиться у Лас-Вегасі, США. Генеральним директором компанії є Тоні Шей. Історію створення популярного магазину взуття та аксесуарів він розповів у своїй книзі «Доставляючи щастя. Від нуля до мільярда». У 2009 році інтернет-магазин викупила корпорація Amazon.com.

Як і більшість історій створення успішного бізнесу, все почалося з простої, але своєчасної ідеї. Вона виникла під час походу майбутнього власника Zappos Ніка Суінмерна за черговою парою взуття по місцевим магазинам Сан-Франциско. Ничого путнього він так і не знайшов, тому вирішив пошукати потрібну пару взуття в Інтернеті. Але виявилося, що інтернет-магазинів, які спеціалізуються на продажі взуття, у 1999 році не було. Тоді Нік вирішив залишити свою роботу та створити спеціалізований взуттєвий інтернет-магазин.

Першочергова концепція магазину полягала у тому, щоб запропонувати покупцю широкий вибір взуття з точки зору стилей, брендів, забарвлення, розмірів та ширини взуття. Також Zappos.com запропонували своїм клієнтам якісне обслуговування та швидку доставку замовлень. Забезпечення такого сервісу було можливе тільки у разі наявності на складі всього представленого на вітрині асортименту.

Сьогодні на сайті Zappos.com ви зможете купити якісне та доступне взуття. Магазин з дуже зручним функціоналом. Взуття розсортоване не тільки за видами, але і за призначенням – повсякденне взуття (casual shoes), взуття під сукню (dress shoes), спортивне взуття (athletic shoes) і т.д.

Торішні колекції магазину потрапляють в інтернет-магазин 6pm, де ви зможете купити відмінну брендову пару взуття зі знижкою до -90%.

В інтернет-магазині Zappos.com ви також зможете купити одяг, сумки та аксесуари (шапки, шарфи, ремені, окуляри, краватки та ін.)

Цінова політика магазину. Жіночі туфлі від 42 доларів. Чоловічі чоботи від 55 доларів. Невелику шкіряну сумку 'cross body' в інтернет-магазині Zappos.com ви зможете купити всього за 20 доларів.

Про всі новинки та знижки в інтернет-магазині Zappos.com дізнавайтеся на наших сторінках у соціальних мережах: Facebook, Вконтакте, Google+ та Twitter.

Zappos - найбільший вибір взуття з США.

Приємних покупок!

Вас також зацікавлять магазини:
- 6pm
- Augusto
- Mirapodo
- Tamaris

Відправити