РУС | УКР

Якісні товари по каталогам з Америки і Європи - Otto, Apart, 6pm, H&M, Victoria Secret.

Zara

zara купить на Украине
  • Сервісний збір: 30%
  • Возврата/обмена нет.
www.zara.de
Zara - в цьому каталозі представлені стильні і оригінальні моделі одягу, взуття та аксесуарів.

Як зробити замовлення в інтернет-магазині ZaraПри вході на сайт Zara виберіть країну Німеччина.

Щоб купити одяг та взуття ZARA в Україні за допомогою сервісу Eurocat, вам необхідно заповнити бланк замовлення, де треба вказати посилання на товар, назву, розмір, колір, ціну та ваші контактні дані. Назва кольору розташована під ціною товару та починається словом 'Farbe'. Артикул розташований під назвою кольору. Щоб підібрати розмір натисніть на текст 'Welche Grobe passt mir?'. Після підтвердження замовлення необхідно внести передоплату 50%.

Мінімальна ціна одного артикулу при замовленні становить 5 євро. Якщо ціна буде менше цієї суми, то цей артикул прийде за ціною 5 євро + 30% (сервісний збір Zara).

При замовленні габаритних товарів (домашній текстиль, сумки, побутові товари, іграшки, меблі та ін.) діє доплата за вагу – 5 євро/кг.

Про бренд ZaraПерший магазин Zara був відчинений у 1975 році в Іспанії. Сьогодні це прогресивний бренд. За рік компанія виробляє близько 11000 найменувань. Колекції створюються у максимально коротший термін. Цикл від створення дизайну товару до виведення його у продаж – всього 4-5 тижнів. Ні одна модель одягу не знаходиться у магазині Zara більш 4-х тижнів. Якщо модель одягу не продається, її знімають з продажу. Оновлення колекцій відбувається раз на два тижні. Для порівняння, іншим брендам для створення нової колекції необхідно близько 6 місяців. Для забезпечення такого швидкого процесу в Zara працює ціла команда дизайнерів, яка ретельно слідкує за мінливими смаками та вимогами споживачів.

Сьогодні магазини Zara є у великій кількості країн, у тому числі і в Україні. У нашій країні відкрито дев’ять магазинів Zara у великих містах (Київ, Харків, Одеса, Львів та Дніпро).

Асортимент інтернет-магазину ZaraБренд Zara пропонує своїм покупцям широкий асортимент молодіжного жіночого та чоловічого одягу, взуття та аксесуарів; якісного дитячого одягу. Доступні ціни, відмінна якість - не дивно, що для багатьох улюбленим брендом багато років є саме Zara.

Приємних покупок!

Вас також зацікавлять магазини:
- Bershka
- Boohoo
- Forever 21
- H&M
- Tom Tailor

Відправити